logo
Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
Paylaş:
Canlı Maç İzleme keyfi Vegol TV'de
10:00Changwon LG Sakers - Anyang
12:00Sangmu - Busan KT Sonicboom
18:00Nevėžis - Panevezys Lietkabelis
18:35Astoria Bydgoszcz - Dąbrowa Górnicza
19:25Clippers - Spurs
19:55Spurs - Rockets
20:00Bruixa Dor Manresa - Obradoiro
20:00Universidad Catolica de Murcia - Estudiantes Madrid
20:00Tsmoki-Minsk - Neptūnas
20:00Keravnos - GasTerra Flames
20:25Rockets - Clippers
20:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
20:45Leningrad - Bizoni
21:00Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański
21:40Leningrad - Chameleon
22:35Bizoni - Chameleon
22:45Baloncesto Fuenlabrada - Saski Baskonia
22:45Unicaja Málaga - Barcelona Bàsquet
02:30Las Vegas Aces - Connecticut Sun (S SPORT 2 HD)
04:00Denver Nuggets - Los Angeles Lakers
04:00Denver Nuggets - LA Lakers (S SPORT HD)
16:30Bizoni - Leningrad
17:30Chameleon - Drakonu
18:30Bizoni - Chameleon
19:30Drakonu - Leningrad
20:00Burgos - Gran Canaria
20:00Real Betis - FIATC Joventut Badalona
20:30Drakonu - Bizoni
21:30Chameleon - Leningrad
22:45Real Madrid Baloncesto - Basket Zaragoza 2002
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
03:40Boston Celtics - Miami Heat
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
19:00Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
19:00Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
07:08BVB - Blue LondonCanlı
05:15Los Angeles - Vancouver WhitecapsCanlı
05:15Tucson - Forward MadisonCanlı
08:00Bolat - Sdyusshor 8 Nur-Sultan
08:00Baykonur Kızılorda - Altay
10:00Kitchee - Man
10:30Jetısu - Şahter Karağandı
11:00Chengdu Better City - Suzhou Dongwu
11:00Chita - Dynamo II Moskova
12:00Shan United - Ayeyawady United
12:00Yangon United - Rakhine United
12:45Ordabası - Kızıljar
13:00Jiangsu Sainty - Guangzhou Evergrande
13:00Zenit Irkutsk - Leningradets
13:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk
13:30Ekibastuzets - Arıs
13:30Kyran - Aktöbe
14:00Druk Stars - Paro United
14:00Liepāja - Daugavpils
14:00Sumida Gepro - Mazaalainuud
14:35Henan Jianye - Shandong Luneng Taishan
14:35Meizhou Hakka - Hangzhou Greentown
15:00Dalian - Shenzhen
15:00Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua
15:00Kaysar - Astana
15:00Xinjiang Tianshan Leopard - Heilongjiang Lava
16:00Wadi Degla - Smouha Sporting Club
16:41Hala - Al-Muharraq
17:00Ararat - Ermenistan - Celje
17:00Deportes Iquique - Union La Calera
17:00Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Aqaba
18:00Nassr - Ain
18:00Sepahan Isfahan - Sadd
18:00Académico de Viseu - Estoril Praia
18:30Kuopion Palloseura - Sūduva Marijampolė
18:30HJK - Turun Palloseura
18:30Tampereen Pallo-Veikot - Tampereen Ilves
18:30II - Tove
18:30Al-Masry Club - El-Entag El-Harby
18:30Gouna - Aswan
18:30Gotzis - Koblach
19:00Fehervar - Stade de Reims
19:00Viktoria Plzen - SønderjyskE
19:00Paiha - VG-62 Naantali
19:00Knattspyrnufélag Akureyrar - Kópavogur
19:15Fjölnir - Íþróttabandalag Akraness
19:15Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Valur FutbolClub
19:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
19:30Rostov - Maccabi Haifa
19:30Beitar Tel Aviv Ramla - Hapoel Afula
19:30Hapoel Iksal Amad - Hapoel Ironi Acre
19:30Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
19:30Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Jerusalem
19:30Hapoel Ra'anana - Hapoel Nir Ramat HaSharon
19:30Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Rishon LeZion
19:30Kafr Qasim - Sektzia Nes Tziona
19:30Universidad de Concepción - O'Higgins
19:30Al-Hussein - Ramtha
20:00Beşiktaş - Ave
20:00Djurgårdens - Cluj
20:00Floriana - Flora Tallinn
20:00Malmö - Lokomotiva
20:00Mura 05 - Eindhoven
20:00CSKA Sofia - B36 Tórshavn
20:00R. Charleroi - Partizan Belgrade
20:00Riga - Celtic
20:00Rosenborg - Alanyaspor
20:00Preussen Munster - Westfalia Herne
20:00Wattenscheid 09 - Finnentrop-Bamenohl
20:00Sportfreunde Siegen - Sprockhövel
20:00Schermbeck - SpVgg Vreden 1921
20:00Victoria Clarholz - Meinerzhagen
20:00Haltern - Holzwickeder
20:00Grodig - Seekirchen 1945
20:00Hassleholm - Hassleholm
20:00Police - Nouadhibou
20:00Rosenborg - Alanyaspor (TRT Spor HD)
20:15Espoo - Ekenas
20:15Töölön Taisto - CLE
20:30Steaua București - Slovan Liberec
20:30Hapoel Be'er Sheva - Motherwell
20:30Union Nettetal - Monheim
20:30Teutonia St. Tonis - Meerbusch
20:3009 Dortmund - Kaan-Marienborn
21:00APOEL - HŠK Zrinjski Mostar
21:00Copenhagen - Piast Gliwice
21:00Sarajevo - Buducnost Podgorica
21:00Shkëndija - Tottenham Hotspur
21:00Galatasaray - Hajduk Split
21:00Granada - Lokomotiv Tiflis
21:00KÍ Klaksvík - Dinamo Tbilisi
21:00Sheriff Tiraspol - Dundalk
21:00Standard Liège - Vojvodina
21:00Bristol City - Aston Villa
21:00Al-Duhail - Al-Taawon
21:00Persepolis - Sharjah
21:00Duisburg - Mönchengladbach 1894
21:00Ismaily - Pyramids
21:00Galatasaray - Hajduk Split (spor SMART HD)
21:15Wolfsburg - Desna Chernihiv
21:15Wydad Casablanca - Raja Casablanca
21:30Milan - Bodø-Glimt
21:30Basel - Anorthosis Famagusta
21:30Gallen - Athens
21:30LASK Linz - DAC 1904 Dunajská Streda
21:30Legia Warsaw - Drita
21:45Rijeka - Kolos Kovalevka
21:45Lincoln City - Liverpool
21:45Manchester City - Bournemouth
21:45Lincoln City - Liverpool (beIN SPORTS HD 4)
21:45Manchester City - Bournemouth (beIN SPORTS HD 3)
22:00Bayern Munich - Sevilla
22:00Sporting Lisbon - Aberdeen
22:00Willem - Rangers
22:00Cobresal - Palestino
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HABER HD)
22:00Bayern Münih - Sevilla (beIN SPORTS HD 1)
22:15Breiðablik - Stjarnan
22:15Fylkir - Knattspyrnufélagið Víkingur
22:55Ksar - Sahel Mauritania
23:15Atlético Huila - Real Santander
23:30Ayacucho - Deportivo Binacional
00:00Oakland Roots - Detroit City
01:00Club Jorge Wilstermann - Peñarol
01:00Wilstermann - Penarol (S SPORT HD)
02:00Atlético Clube Goianiense - Fluminense FutbolClub
03:00Independiente Medellín - Boca Juniors
05:00Delfin - Santos
05:00Pachuca - Deportivo Toluca
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Chongqing Lifan
12:30Blacktown City - Sydney United
13:00Qingdao Hainiu - Tianjin Teda
13:45West Torrens Birkalla - West Adelaide
14:00Port Darwin - Mindil Aces
15:00Shanghai Dongya - Beijing Guoan
15:00Wuhan Zall - Hebei China Fortune
16:30Hutnik Nowa Huta - Olimpia Grudziądz
17:00Dukla Prague - Jiskra Ústí nad Orlicí
17:00Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
17:30Banik Ostrava - Hlučín
17:45Monza Brianza 1912 - SPAL
18:00Strømmen - Lillestrøm
18:00Voluntari - Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
18:15Wigry Suwałki - Śląsk Wrocław
18:30Jaro - Oulu
18:30Kotka - Ekenäs
18:40Jastrzębie - Widzew Łódź
18:45Botev Vratsa - Montana
19:00Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905 Prag
19:00Wisła Płock - Warta Poznań
19:00Hradec Kralove - Slavoj Vysehrad
19:00Karmiotissa Polemidion - Enosis Neon Paralimni
19:00Stjørdals-Blink - KFUM
19:00Oygarden - Sogndal Fotball
19:00Ranheim Fotball - Åsane Fotball
19:00Raufoss - Sandnes
19:00Tromsø - Grorud
19:00Nieciecza - Arka Gdynia
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Erzgebirge - Greuther Furth
19:30Osnabruck - Hannover 96
19:30Austria Klagenfurt - Avusturya Wien
19:30Liefering Salzburg - Wacker Innsbruck
19:30Horn - Lafnitz
19:30Kapfenberger - Blau-Weiß Linz
19:30Næstved - KFUM BK Roskilde
19:30Osnabruck - Hannover 96 (S SPORT 2 HD)
19:45Almere City - Helmond Sport
19:45Dordrecht - Alkmaar
20:00Fatih Karagümrük - İstanbul Başakşehir
20:00SpVgg Unterhaching - Lübeck
20:00Gleichenberg - Wels
20:00Kalsdorf - Vöcklamarkt
20:00Weiz - Gleisdorf 09
20:00Znojmo - Vysocina Jihlava
20:00Esbjerg - Helsingør
20:00Hvidovre - Hobro
20:00Vendsyssel - Kolding
20:00Roskilde - Hillerod
20:00Marienlyst - Hedensted
20:00Silkeborg KFUM - Herning Fremad
20:00Tychy - CWKS Resovia Rzeszów
20:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
20:00Karagümrük - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Motor Lublin - Garbarnia Kraków
20:45Odra Opole - Belchatow
20:45Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
21:00Twente - Groningen
21:00CSKA Sofia 1948 - Etar 1924 Veliko Tarnovo
21:00Annecy - Créteil-Lusitanos
21:00Lyon-Duchère - Avranches
21:00Red Star Saint-Ouen - Concarneau
21:00Mans - Bourg-Péronnas
21:00Bastia - Sète 34
21:00Cholet - Orléans
21:00Stade Briochin - Bastia-Borgo
21:00Quevilly - Stade Lavallois
21:00Puskás Akadémia - Mezőkövesd-Zsóry
21:00Argesul Pitesti - Universitatea Craiova
21:25Grazer - Vorwarts Steyr
21:30Hertha - Eintracht Frankfurt
21:30Górnik Zabrze - Wisła Kraków
21:30Midleton - Marys
21:30Rockmount - Avondale United
21:30Toppfotball - HamKam
21:30Hertha Berlin - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
21:45Kortrijk - Royal Antwerp
21:45Huddersfield Town - Nottingham Forest
21:45Athlone Town - Longford Town
21:45Bray Wanderers - Drogheda United
21:45Cabinteely - Wexford Gençlers
21:45Galway United - Cobh Ramblers
21:45Bohemian - Derry City
21:45Huddersfield - Nottingham Forest (beIN SPORTS HD 4)
22:00Lille - Nantes
22:00Eibar - Athletic Bilbao
22:00Málaga - Alcorcón
22:00Maastricht - FC
22:00Cambuur - Utrecht
22:00Coquimbo Unido - Santiago Wanderers
22:00Lille - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
22:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
22:30Braga - Santa Clara
00:30Club Deportivo El Nacional - Orense Sporting Club
00:30Huachipato - Deportes La Serena
01:15Associação Chapecoense de Futebol - América Futebol Clube Minas Gerais
01:15Botafogo FC Ribeirao Preto - Maceio
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
03:30Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
05:30Juarez - Atlas
07:00South Hobart - Hobart Olympia Warriors
07:15Devonport City Strikers - Kingborough Lions United Soccer Club
07:30Clarence United - Riverside Olympic
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
08:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
08:00Fukushima United - Blaublitz Akita
08:00Albirex Niigata - Ventforet Kofu
08:30Adelaide Victory - Sturt Lions
08:30Fulham United - Playford City Patriots
08:30South Adelaide Panthers - Western Strikers
08:30White City FutbolClub - Adelaide Vipers
09:00Marconi Stallions - Manly United
09:30Darwin Hearts - Casuarina
09:30Launceston City - Glenorchy Knights
10:00Armadale - Sorrento
10:00Bayswater City - Perth FutbolClub
10:00Cockburn City - Joondalup
10:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
10:00Rockingham City - Inglewood United
10:00Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
11:00Hırvatistan Canberra - Gungahlin United
11:00Mitchelton FutbolClub - Rochedale Rovers FutbolClub
11:00South United - South West Queensland Thunder
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Resita
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
11:00Pandurii Targu - Mioveni
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
11:15Frýdek-Místek - Slovan Rosice
11:15Odra Petrkovice - Fastav Zlín
11:15Rakovnik - Benešov
11:15Viktoria Otrokovice - Vrchovina
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
11:30Prepere - Slovan Velvary
11:30Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frederikssund
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
12:00Adelaide Hills Hawks - Seaford Rangers
12:00Southside Eagles - Logan Lightning
12:00Western Pride - Holland Park Hawks FutbolClub
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
12:30Kyoto Sanga - Omiya Ardija
12:30Comuna Recea - Rapid București
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
13:00Taraz - Tobol Kostanay
13:00Avedøre - Boldklubben Union
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
13:00Ehime - Zweigen Kanazawa
13:00Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
13:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
13:30Kayserispor - Erzurumspor
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
14:00Deportivo Alavés - Getafe
14:00Tambov - Spartak Moskova
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
14:00Energetik-BGU - Isloch
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
14:00Vanløse - Avarta
14:00Skjold Birkerød - Vordingborg
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Roskilde Boldklub af 1906
14:00Viby IF Fodbold - Ringkøbing
14:00Norrby - Degerfors
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
14:15Lyseng - Kjellerup
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
14:302000 - Slagelse B&I
14:30Aarhus - Holbæk B&I
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
15:00Frosinone Calcio - Empoli
15:00Lecce - Pordenone Calcio
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
15:00Duisburg - Zwickau
15:00Verl - Bayern Munich
15:001860 München - Magdeburg
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
15:00Skive - Fremad Amager
15:00Dalum - Boldklubben Frem
15:00Middelfart G&BK - Næsby
15:00KPV - Vaasan Palloseura
15:45Paksi - Budapest
16:00Torino - Atalanta
16:00Göztepe - Gaziantep
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
16:00Toulouse - Auxerre
16:00Örebro - Sirius Fotboll
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
16:00Gorodeya - Slavia-Mozyr
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
16:00Nykøbing - Brønshøj
16:00Skovshoved - Tårnby
16:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
16:00Dalkurd - Akropolis
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
16:30Mainz 05 - Stuttgart
16:30Arminia Вielefeld - Köln
16:30Bayer 04 Leverkusen - Leipzig
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
16:30Augsburg - Borussia Dortmund
16:30Zenit Saint Petersburg - FC
16:30Sokol Živanice - Chlumec
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:00Crystal Palace - Everton
17:00Valencia - Huesca
17:00Barnsley - Coventry City
17:00Birmingham City - Rotherham United
17:00Cardiff City - Reading
17:00Derby County - Blackburn Rovers
17:00Millwall - Brentford
17:00Preston North - Stoke City
17:00Queens Park Rangers - Middlesbrough
17:00Watford - Luton Town
17:00Hamilton Academical - Dundee United
17:00Livingston - Johnstone
17:00Mirren - Kilmarnock
17:00Real Zaragoza - Las Palmas
17:00Unione Venezia - Vicenza Calcio
17:00Kajaani - MYPA
17:00Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
17:00Accrington Stanley - Oxford United
17:00Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
17:00Fleetwood Town - Wimbledon
17:00Gillingham - Blackpool
17:00Ipswich Town - Rochdale
17:00Northampton Town - Hull City
17:00Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
17:00Portsmouth - Wigan Athletic
17:00Sunderland - Peterborough United
17:00Swindon Town - Burton Albion
17:00Barrow - Colchester United
17:00Bolton Wanderers - Newport County
17:00Bradford City - Stevenage
17:00Cambridge United - Tranmere Rovers
17:00Cheltenham Town - Grimsby Town
17:00Mansfield Town - Exeter City
17:00Oldham Athletic - Crawley Town
17:00Port Vale - Harrogate Town
17:00Salford City - Forest Green Rovers
17:00Scunthorpe United - Carlisle United
17:00Southend United - Morecambe
17:00Walsall - Leyton Orient
17:00Gosport Borough - Farnborough
17:00Harrow Borough - Salisbury City
17:00Hendon - Truro City
17:00Poole Town - Hayes & Yeading United
17:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
17:00Taunton Town - Walton Casuals
17:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
17:00Wimborne Town - Chesham United
17:00Yate Town - Dorchester Town
17:00Alvechurch - Royston Town
17:00Banbury United - Redditch United
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
17:00Coalville Town - Leiston
17:00Kings Langley - Nuneaton Town
17:00Lowestoft Town - Hednesford Town
17:00Needham Market - Stratford Town
17:00Rushall Olympic - Peterborough Sports
17:00Rushden & Diamonds - Barwell
17:00Stourbridge - Hitchin Town
17:00Tamworth - Ives Town
17:00Bishop's Stortford - Hornchurch
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Cray Wanderers
17:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
17:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
17:00Horsham - Cheshunt
17:00Kingstonian - Worthing
17:00Lewes - Brightlingsea Regent
17:00Margate - Carshalton Athletic
17:00Merstham - Enfield Town
17:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
17:00Ashton United - Bamber Bridge
17:00Grantham Town - Atherton Collieries
17:00Hyde United - South Shields
17:00Lancaster City - Basford United FutbolClub
17:00Matlock Town - Stafford Rangers
17:00Mickleover Sports - Morpeth Town
17:00Nantwich Town - Stalybridge Celtic
17:00Redcliffe - Witton Albion
17:00Scarborough Athletic - United of Manchester
17:00Warrington Town - Gainsborough Trinity
17:00Whitby Town - Buxton
17:00Shamrock Rovers - University College Dublin
17:00Cobh Wanderers - Carrigaline United
17:00Górnik Łęczna - Radomiak Radom
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
17:15Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam
17:30Marítimo - Tondela
17:30Fastav Zlín - Sigma Olomouc
17:30Mladá Boleslav - Karviná
17:30Teplice - Banik Ostrava
17:30Prostějov - Taborsko
17:30Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
17:30Lisen - Graffin Vlašim
17:30Breda - Eindhoven
18:00Saint-Étienne - Stade Rennais
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
18:00Ried - Bull Salzburg
18:00Pölten - Rapid Wien
18:00Midtjylland - Randers
18:00Torpedo-BelAZ - Neman Grodno
18:00Istra 1961 - Šibenik
18:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
18:00Budafoki MTE-Ujbuda - Ferencvárosi
18:00Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
18:30Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
18:30Gnistan - Akatemia
18:30Halmstads - Ljungskile
18:30Brage - Östers
18:30Vasteras - Jönköpings Södra
18:30Volos - PAOK
18:45Ludogorets 1945 - Beroe Stara Zagora
18:45Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
19:00Cagliari Calcio - Lazio
19:00Sampdoria - Benevento Calcio
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
19:00Molde - Sandefjord Fotball
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovácko
19:00Ústí nad Labem - Chrudim
19:00Waterford - Sligo Rovers
19:00Katowice - Pogon
19:00Bytovia Bytów - Skra Czestochowa
19:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszków
19:00Senica - Spartak Trnava
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
19:15Sporting de Gijón - Girona
19:15Logroñés - Castellon
19:30Schalke 04 - Werder Вremen
19:30West Bromwich Albion - Chelsea
19:30Elche - Real Sociedad
19:30Mechelen - Sint-Truidense
19:30Ringmahon Rangers - UCC
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
19:45Fortuna Sittard - Alkmaar
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Soçi - Krasnodar
20:00Slovácko - Slavia Prague
20:00Ajaccio - Sochaux-Montbéliard
20:00Amiens - Pau
20:00Nancy - Havre
20:00Chambly - Châteauroux
20:00Chamois Niortais - Paris
20:00Avant de Guingamp - Grenoble Foot 38
20:00Rodez Aveyron Football - Dunkerque
20:00Valenciennes - Stade Malherbe Caen
20:00Sion - Young Boys
20:00Zürich - Lugano
20:00BATE Borisov - Dinamo Brest
20:00Nitra - ŠKF Sereď
20:00ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina
20:00Zemplín Michalovce - Pohronie
20:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
20:05Osijek - Gorica
20:30Benfica - Moreirense
20:30Larnaca - Limassol
20:30Zalaegerszegi - Diósgyőri
20:30Olympiacos - Panetolikos
21:00Heerenveen - VVV-Venlo
21:00Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
21:00Amstetten - Dornbirn 1913
21:00Botev Plovdiv - Levski Sofia
21:30Fuenlabrada - Albacete Balompié
21:30Strømsgodset - Sarpsborg 08
21:30Patrick's Athletic - Shelbourne
21:45Internazionale Milano - Fiorentina
21:45Gent - Oud-Heverlee Leuven
21:45Molenbeek - Royale Union Saint-Gilloise
21:45Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio
21:45Cavese - Vibonese Calcio
21:45Pesaro - Legnago Salus
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympique de Marseille - Metz
22:00Burnley - Southampton
22:00Real Betis - Real Madrid
22:00Ajax - Vitesse
22:00Llaneros Fútbol Club - Leones
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
22:30Nashville - Houston Dynamo
23:00Boavista Porto - Porto
23:00Barranquilla - Corporación Club Deportivo Tuluá
23:00Boca Juniors De Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
00:00Atlético Bucaramanga - Patriotas
00:30Audax Italiano - Curicó Unido
01:00Clube Atlético Paranaense - Bajai
01:00Sport Club Internacional - São Paulo
01:00Guadalajara - Mazatlan
02:00York City - Cincinnati
02:05Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
03:00Clube Atlético Mineiro - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
03:00Club Universidad Nacional - Club Necaxa
04:10Deportes Tolima - América de Cali
05:06Monterrey - Tigres de la UANL
07:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
07:00Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe
07:00Sagamihara - Kataller Toyama
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Sunshine Coast
08:00Rockdale City Suns - APIA Leichhardt Tigers
08:00Busan IPark - Gangwon
08:00Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon United
08:00Gifu - Azul Claro Numazu
08:00Montedio Yamagata - Júbilo Iwata
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
09:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula Power FutbolClub
09:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka
09:00Imabari - Gainare Tottori
09:30Gold Coast United - Eastern Suburbs
10:00Sagan Tosu - Tokyo
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
11:00Brisbane Olympic United - Gold Coast Knights
11:15Sparta Prague - Pribram
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
11:15Pardubice - Sokol Brozany
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
11:15Slavia - Baník Sokolov
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
12:00Teplice - Slovan Liberec
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
12:00Tochigi - Machida Zelvia
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
13:00Osasuna - Levante
13:00Lugo - Almería
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
13:00Nomme Kalju - Narva Trans
13:00Pohang Steelers - Gwangju
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
13:15Feyenoord - Haag
13:15Graafschap - N.E.C.
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
14:00Sheffield United - Leeds United
14:00Arsenal Tula - Rostov
14:00Motherwell - Rangers
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
14:00Holstebro - Oure
14:00Thisted - Aarhus Fremad
14:00Jelgava - Daugavpils
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
14:30Pauli - Heidenheim
14:30Karlsruher - Bochum
14:30Nurnberg - Sandhausen
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
14:30Køge - Viborg
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
15:00Aarhus - Odense Boldklub
15:00SønderjyskE - Fodbold
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
15:00Fredericia - Silkeborg
15:00Levadia Tallinn - Flora Tallinn
15:00Ventspils - Tukums 2000
15:30Utrecht - Waalwijk
15:30Heracles Almelo - Eindhoven
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
15:30Hartberg - Sturm Graz
15:30Falkenbergs - Hammarby
15:30Helsingborgs - Östersunds
15:30Malmö - Häcken
15:30Sundsvall - Trelleborgs
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:00Angers - Stade Brestois 29
16:00Monaco - Strasbourg
16:00Dijon - Montpellier
16:00Nîmes Olympique - Lens
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
16:00Napoli - Genoa
16:00Konyaspor - Beşiktaş
16:00Sivasspor - Ankaragücü
16:00Cremonese - Cittadella
16:00Lech Poznań - Pogoń Szczecin
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
16:00Gubbio 1910 - Modena
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
16:00Triestina Calcio - Matelica
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
16:00Teramo - Città di Palermo
16:00Spartaks Jurmala - Riga
16:00Aris - Giannina
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
16:30Pardubice - Slovan Liberec
16:30Jablonec - Opava
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:45Várda - Fehervar
17:00Atletico Madrid - Granada
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
17:00Anderlecht - Eupen
17:00Brøndby - Horsens
17:00Celtic - Hibernian
17:00Ross County - Aberdeen
17:00Mallorca - Sabadell
17:00Luzern - Lausanne-Sport
17:00Vaduz - Gallen
17:00Servette - Basel
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
17:00Lommel - KMSK Deinze
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
17:30Farense - Nacional da Madeira
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
17:45Emmen - Willem
18:00Lorient - Lyon
18:00Vicente - Portimonense
18:00LASK Linz - Wolfsberger
18:00Bournemouth - Norwich City
18:00Crete - Atromitos
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
18:30Manchester City - Leicester City
18:30Djurgårdens - Norrköping
18:30Elfsborg - Göteborg
18:30Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
18:30Honka - Haka
18:30Ilves - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
18:30Renate - Calcio Como
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
18:30Fermana - Mantova
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
18:30Potenza - Catanzaro 1929
18:30Juve Stabia - Monopoli
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
18:30Virtus Francavilla - Bari
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
18:30Ravenna - Südtirol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
19:00Freiburg - Wolfsburg
19:00Krotone - Milan
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
19:00Příbram - Sparta Prague
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
19:00Aalesunds - Rosenborg
19:00Haugesund - Grenland
19:00Kristiansund - Brann
19:00Mjøndalen - Viking
19:00Stabæk Fotball - Start
19:00Rukh Brest - Slutsk
19:00Finn Harps - Cork City
19:00Budapest Honvéd - Újpest
19:00Cluj - Chindia Targoviste
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
19:15Club Brugge - Cercle Brugge
19:15Tenerife - Mirandés
19:15Ponferradina - Rayo Vallecano
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
19:30Real Valladolid - Celta de Vigo
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:05Hajduk Split - Varaždin
20:30Paços de Ferreira - Sporting Lisbon
20:30APOEL - Doxa Katokopias
20:30Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
20:30Athens - Lamia
21:00West Ham United - Wolverhampton
21:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
21:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
21:00Volendam - Ahead Eagles
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
21:30Leganés - Cartagena
21:30Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
21:30Dundalk - Shamrock Rovers
21:45Roma - Juventus
21:45Royal Mouscron-Péruwelz - R. Charleroi
21:45Politehnica Iasi - Steaua București
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
22:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
22:00Barcelona - Villarreal
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Flamengo
22:00Reggiana 1919 - Pisa 1909
22:00Boyacá Chicó - Cúcuta Deportivo
22:00Tigres Futbol Club - Atletico Cali
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Ave - Vitoria Guimaraes
23:30Valledupar - Atlético Huila
00:00Deportivo Cali - Alianza Petrolera
00:15Atlético Clube Goianiense - Botafogo de Futebol e Regatas
00:15Ceará Sporting Club - Goiás Esporte Clube
01:00Atlético San Luis - Club León
02:00United - İngiltere Revolution
02:00York Red Bulls - Montreal Impact
02:05Independiente Medellín - Deportivo Pereira
02:30Chicago Fire Soccer Club - Atlanta United
02:30Philadelphia Union - Inter Miami
02:30Toronto - Columbus Crew
02:30Santos - Fortaleza
03:00Minnesota United - Real Salt Lake
03:30Dallas - Orlando City Soccer Club
04:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City
04:10Club Independiente Santa - Millonarios Fútbol Club
04:45Cruz Azul - Club América
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
05:30Los Angeles - San Jose Earthquakes
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:00Cadiz - Sevilla (spor SMART HD)
22:15Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
07:15Alexey Kremnev - Arseniy VlasovCanlı
07:14Dmitriy Zaharkin - Evgeniy AbramovCanlı
07:00Maksim Akulenko - Maxim SivorakshaCanlı
07:00Oleg Vlasiuk - Artem MasyukCanlı
06:35Renat Sakhabutdinov - Ivan AbramovCanlı
06:08Yaroslav Narkevich - Gennady UrbanovichCanlı
06:06Dmitriy Klinkov - Sergey NovikovCanlı
06:00Denis Davydov - Diana StarovoitovaCanlı
05:56Marsel Kurmaev - Artem KsheninCanlı
05:38Alexey Kryshkin - Nikolay ShirokovCanlı
07:30Ruslan Lavrentiev - Konstantin Tsvetkov
09:00Vadim Raitsov - Gest
09:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
10:00Silvia Njiric - Arina Gabriela Vasilescu
10:00Yvonne Cavalle-Reimers - Manon Arcangioli
11:00Jelena Ostapenko - Hibino
11:00Ankita Raina - Kurumi Nara
11:00Li - Kamilla Rakhimova
11:00Elitsa Kostova - Monica Niculescu
11:00Guerrero Alvarez - Sara Errani
11:00Marta Kostyuk - Laura Ioana Paar
11:00Nadia Podoroska - Jaqueline Adina Cristian
11:00Natalija Kostic - Cagla Buyukakcay
11:00Rebecca Sramkova - Richel Hogenkamp
11:00Tereza Martincova - Lesley Pattinama-Kerkhove
11:00Tessah Andrianjafitrimo - Xinyu Wang
11:00Vera Zvonareva - Arina Rodionova
11:00Glasspool/Norrie - Vasilevski/Erlich
11:00Brkic/Cacic - Arneodo/Nedovesov
11:00Johannes Haerteis - Carlos Gomez-Herrera
11:00Marc-Andrea Huesler - Borna Gojo
11:00Roman Gumenyuk - Edward Riman
11:00Jesper De Jong - Martin Cuevas
11:00Patrik Rikl - Lukas Klein
11:00Uladzimir Ignatik - Genaro Alberto Olivieri
11:00Stuart Parker - Simon Carr
11:00Chiara Catini - Lian Tran
11:00Giulia Morlet - Darya Astakhova
11:00Marie Villet - Lulu
11:00Shalimar Talbi - Caroline Vernet
11:00Anna Bondar - Miriam Kolodziejova
11:00Elizabeth Halbauer - Valentini Grammatikopoulou
11:00Georgina Garcia-Perez - Nicoleta-Catalina Dascălu
11:00Simona Waltert - Jesika Maleckova
11:30Krawietz/Mies - Koolhof/Mektic
12:00Leopold Zima - Luis Faria
12:00Patrick Kypson - Sebastian Fanselow
12:00Riccardo Balzerani - Dali Blanch
12:00Oceane Babel - Petia Arshinkova
12:00Antoine Escoffier - Jonathan Eysseric
12:00Calvin Hemery - Gabriel Petit
12:15Pawel Cias - Camilo Ugo Carabelli
12:30Elena Rybakina - Shuai Zhang
12:30Asia Muhammed - Martina Trevisan
12:30Astra Sharma - Yuki Naito
12:30Caty McNally - Mayar Sherif
12:30Dalma Galfi - Martina Di Giuseppe
12:30Daniela Seguel - Leonie Kung
12:30Elisabetta Cocciaretto - Clara Tauson
12:30Giulia Gatto-Monticone - Carole Monnet
12:30Harriet Dart - Irina Maria Bara
12:30Ivana Jorovic - Mayo Hibi
12:30Viktoriya Tomova - Renata Zarazua
12:30Guilherme Clezar - Andrea Pellegrino
12:30Lorenzo Musetti - Andreas Seppi
12:30Felipe Meligeni Rodrigues Alves - Tomas Martin Etcheverry
12:30Jelle Sels - Agustin Velotti
12:30Sebastian Baez - Dalibor Svrcina
12:30Aidan Mchugh - Eric Vanshelboim
12:30Gianmarco Ferrari - Jose Francisco Vidal Azorín
12:30Alexander Kotzen - Luca Potenza
12:30Cesar Bourgois - Alexander Erler
12:30David Pichler - Matias Franco Descotte
12:30Anna Kubareva - Louise Kwong
12:30Lilly Elida Haseth - Alice Robbe
12:30Rita Atik - Yuliya Hatouka
12:30Aneta Laboutkova - Anastasia Zarytska
12:30Barbora Krejcikova - Grace
12:30Suzan Lamens - Alexandra Cadantu
12:30Pierre Faivre - Maxime Chazal
12:30Justina Mikulskyte - Gaelle Desperrier
12:35Elias Ymer - Sebastian Ofner
13:00Malek Jaziri - Francisco Cerundolo
13:30Karen Khachanov - Dusan Lajovic
13:30Anhelina Kalinina - Varvara Lepchenko
13:30Albot/Qureshi - Dodig/Pavic
13:30Alafia Ayeni - Strong Kirchheimer
13:30Emilio Nava - Ryan Peniston
13:30Kolodziejova/Maleckova - Bondar/Mihalikova
14:00Elina Svitolina - Belen Teichmann
14:00Dustin Brown - Lorenzo Giustino
14:00Emilio Gomez - Dmitry Popko
14:00Enzo Couacaud - Steven Diez
14:00Jason Jung - Aleksandar Vukic
14:00Marc Polmans - Liam Broady
14:00Roberto Marcora - Benjamin Bonzi
14:00Ruben Bemelmans - Daniel Altmaier
14:00Francesca Di Lorenzo - Elena Gabriela Ruse
14:00Julia Grabher - Barbara Haas
14:00Thiago Monteiro - Alexander Ritschard
14:00Vavassori/Golubev - Walkow/Lindstedt
14:00Martinez/Reyes-Varela - Goransson/Huesler
14:00Yshai Oliel - Andrew Paulson
14:00Eduard Esteve Lobato - Holger Vitus Nodskov Rune
14:00Francisco Andreu Garcia - Adrian Andreev
14:00Valentin Royer - Bruno Pujol Navarro
14:00Andrews - Terence Atmane
14:00Carter/Stefani - Dabrowski/Ostapenko
14:05Ulises Blanch - Pedro Martinez Portero
14:30Zielinski/Reese - Begemann/Mergea
14:30Aziz Dougaz - Alen Avidzba
14:30Yvonne Cavalle-Reimers - Ganna Poznikhirenko
15:00Pablo Cuevas - Stefanos Tsitsipas
15:00Rojer/Tecau - Martin/Maheu
15:00Lucas Catarina - Mateus Alves
15:00Natan Rodrigues - Joao Lucas Reis Da Silva
15:00Nicolas Alvarez Varona - Mark Whitehouse
15:30Daniell/Oswald - Musetti/Pellegrino
15:30Menendez-Maceiras/Miedler - Alves/Romboli
15:30Maxime Pauwels - Imanol Lopez Morillo
15:30Pablo Alemany - Timofey Skatov
16:00Leite/Pucinelli De Almeida - Leshem/Cukierman
16:30Humbert - Jiri Vesely
16:30Gonzalo Lama - Tiago Cacao
16:30Alves/Bassols Ribera - Gutierrez Carrasco/Ruiz
16:30Parres Azcoitia/Jorge - Arbuthnott/Scholsen
16:30Marianna Zakarlyuk - Caroline Romeo
17:00Salvatore Caruso - Lloyd Harris
17:00Justina Mikulskyte - Estelle Cascino
17:30Aryna Sabalenka - Katerina Siniakova
17:30Kubot/Melo - Venus/Peers
18:00Balzerani/Berrettini - Nava/Nava
18:00Goncalves/Maia - Peniston/Whitehouse
18:00Moreno De Alboran/Hardt - Alves/Marcondes
19:30Casper Ruud - Fabio Fognini
20:00Denis Davydov - Iakov Filimonov
21:30Aleksandr Afanasenko - Gest
23:00Ilona Kremen - Elena Bairasheuskaya
01:00Anney Laska - Zhan Skindzer
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
05:00Pavel Leonchik - Yuriy Maksimenko
12:00Alexander Bublik - Christian Garin
12:00Roberto Bautista-Agut - Andrey Rublev
12:00Andrey Kuznetsov - Jack Sock
12:00Aslan Karatsev - Sebastian Korda
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Henri Laaksonen
12:00Leonardo Mayer - Nikola Milojevic
12:00Marco Cecchinato - Kimmer Coppejans
12:00Michael Mmoh - Renzo Olivo
12:00Tomas Machac - Frederico Ferreira Silva
12:00Melichar/Schuurs - Aoyama/Shibahara
kaçak bahiskaçak bahiskaçak bahismaç izle

canlı maç izle

maç yayınları

lig tv izle

canlı maç yayınları

Online olarak canlı maç yayınlarını izlemek isterseniz, sizler de kişisel çözümlerimizi kullanabilirsiniz. Detaylar, fırsatlar ve yenilikçi seçeneklere dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü çözümü, estetik fırsatları ve kaçırılmayacak seçenekleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yenilikler, kişisel seçenekler ve profesyonel çalışmalar için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bizleri takip etmeye devam edin. Her türlü fırsatı, yeniliği ve keyifli maç yayını sitemiz üzerinden en uygun ödeme seçenekleri ile takip edebilirsiniz. Ayrıntılar, fırsatlar ve kişisel hizmetlere yönelik aklınıza gelen her türlü çözümü sizlere sunmaya tüm hızımızla devam edeceğimizi söylemek istiyoruz. Bu sayede daha verimli, daha kişisel ve daha estetik fırsatları da ön plana çıkarabileceğiz. Yenilikler, kişisel etkinlikler, özverili çözümler ve en uygun şekillerde  maç izleme çalışmaları için daha fazla zaman kaybetmeden sitemizi kullanabilirsiniz. Biz sizin için en kaliteli çalışmaları ön plana sunmaya devam edeceğiz. Şimdiden teşekkür ediyoruz sitemizi takip ettiğiniz için. Ayrıca sadece bununla kalmayıp justin tv izle gibi seçeneklerinde yer aldığı tüm sorunları gidermeniz konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.Gibi soruların cevabını bu şekilde vererek, akıllarda yer alan soru işaretlerine dair bir cevap sunmuş olduk. Hemen hemen her türlü fırsatı, yeniliği ve kişisel seçeneği ortaya çıkarmamız için yapmanız gereken detaylar oldukça uygun şekillerde sizlere ulaşacak diyebiliriz. Zaman içerisinde büyük bir etki ile yoğunluk sağlayan sitemiz, artık daha da keyifli bir halde hizmetini tüm hızı ile sürdürmeye devam ediyor.

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda siz değerli takipçilerimiz için Vegol TV nedir? Nasıl izlenir?Sorularına cevap sunacağız. Aslında genel olarak dijital medya üzerinde ön plana çıkarılan çalışmalara baktığımız zaman, daha çok bireylerin ihtiyaçlarına çözüm üreten projelerin yer aldığını görebiliriz. Bu görüntü ile hem detaylı, hem de estetik bir fırsatı kullanabilir ve bu bağlamda daha verimli seçenekleri ön plana çıkarabiliriz. İhtiyaçlar dahilinde verimli, estetik ve yenilikçi çalışma seçenekleri söz konusu iken, daha rahat ve estetik yenilikleri kullanmamız bizler adına oldukça keyifli bir seçenek sağlayacaktır. Detaylar, fırsatlar, kaçırılmayacak seçenekler için Vegol TV sitesini inceleyebilirsiniz. Bizzat online olarak çözüm üreten sitemiz, kaçırılmayacak maç yayınlarını sizlere daha net bir şekilde sunuyor. Özverili çözümler ve yenilikçi seçenekler için daha fazla zaman kaybetmeyin ve kişisel fırsatlarımızı da kullanmaya başlayın. Yenilikler, estetik çözümler ve bireysel fırsatlara dair aklınıza gelen hemen hemen her türlü seçenek için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Vegol TV Canlı Maç izlesitemizde maç yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz. Lig tv izle hariç diğer tüm yayınlar bedava olarak izlenebilinir. Smartspor izle veya diğer platformlar dahil, yerli maç yayınları da Vegol TV canlı maç yayınları sayfamızda olacaktır. Sitemizi sık kullanılanlara ekleyerek yayınları sürekli takip edebilirsiniz.